VI Niedziela Wielkanocy – 14.05.2023 r.

VI Niedziela Wielkanocy – 14.05.2023 r.

Ogłoszenia

 

  1. Intencje mszalne na najbliższy tydzień zamieszczone są w gablocie przedsionka kościoła, na tablicy ogłoszeń przed kościołem oraz na stronie internetowej parafii.
  2. Nabożeństwa majowe w naszym kościele w tygodniu o godz. 17.30, a później Msza św. Natomiast w niedzielę o 16.30.
  3. Dzisiejsza niedziela jest drugą miesiąca. Składka z niej i wszystkie ofiary są przeznaczone na Fundusz Inwestycyjny Parafii – zrobienie w tym roku chodnika od ul. Reymonta i placu przed kościołem.
  4. Franciszkanie w Przemyślu wraz ze Wspólnotą Posłani w Duchu Świętym zapraszają na Wieczór Uwielbienia – Iskra Miłosierdzia pod hasłem „Błogosławieni….”, który odbędzie się 20.05. Wieczór rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18.30. Więcej informacji na plakatach w gablotach kościelnych.
  5. Od poniedziałku 5 czerwca w parafii Św. Józefa w Przemyślu u księży Salezjanów rozpoczną się katechezy przedmałżeńskie. Będą odbywały się przez trzy tygodnie w poniedziałki, środy i piątki o godz. 19.00 w sali JP II pod kościołem.
  6. W następną niedzielę (21.05) odbędzie się w naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej na Mszy św. o godz. 11.00. Dlatego prosimy, aby skorzystać z innych godzin Mszy, aby dać możliwość uczestnictwa dla rodzin dzieci komunijnych i ich zaproszonych gości.
  7. W niedzielę 28 maja o godz. 11.00 będzie Rocznica Komunii świętej. Prosimy rodziców aby zgłosili się do ks. Mariusza.
  8. W przyszłą niedzielę – 21 maja – o odmówienie różańca prosimy różę św. Rodziny z Nazaretu.