III Niedziela Adwentu – 12.12.2021 r.

III Niedziela Adwentu – 12.12.2021 r.

Ogłoszenia

 

  1. Zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie dzieci i młodzież na Msze św. roratnie, które są odprawiane w naszym kościele w dni powszednie o godz. 6.30 i 18.00.
  2. Nadal zakrystii można składać produkty żywnościowe i środki czystości, które przed świętami zostaną przekazane rodzinom i osobom potrzebującym z naszej parafii. Będzie można również nabyć opłatki na stół wigilijny, z których ofiary będą przeznaczone na ocieplenie drugiej części Kościoła. Można je będzie zabrać dla osób, które z wiadomych powodów nie mogą być w kościele. Do nabycia są caritasowskie świece wigilijne w cenie 7 zł.
  3. W środę wieczorem o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo do bł. Matki Małgorzaty Szewczyk i Msza św. roratnia.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu o godz.17.30, nabożeństwo do św. Jana z Dukli i Msza św. roratnia.
  5. Prezydent Miasta Przemyśla serdecznie zaprasza na Przemyski Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w dniach 17 – 19 grudnia od godz. 10.00 do 19.00 oraz zachęca do udziału w przekazaniu Betlejemskiego Światła Pokoju przez harcerzy mieszkańcom Przemyśla w dniu 19 grudnia o godz. 19.00 na przemyskim Rynku .
  6. Przypominamy, że kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałki, wtorki i czwartki od godz. 17.00 do 17.30.
  7. W związku sytuacją pandemiczną nie będzie spowiedzi dekanalnych. Spowiedź w naszej parafii będzie codziennie pół godziny przed każdą Mszą św. rano i wieczorem.
  8. O odmówienie różańca w następną niedzielę prosimy Różę Matki Bożej Częstochowskiej.

Przypominamy o ścisłym przestrzeganiu zaleceń sanitarnych, a zwłaszcza zakrywaniu ust i nosa oraz dezynfekcji rąk podczas przebywania w Kościele.