Poniedziałek Wielkanocny – 10.04.2023 r.

Poniedziałek Wielkanocny – 10.04.2023 r.

Ogłoszenia

 

  1. Intencje mszalne na najbliższy tydzień zamieszczone są w gablocie przedsionka kościoła, na tablicy ogłoszeń przed kościołem oraz na stronie internetowej parafii.
  2. Przeżywamy Oktawę Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. dzisiaj o godz. 00, 9.30, 11.00 i dodatkowa o 12.30. Przypominamy, że dzisiaj nie ma Mszy św. o godz. 17.00.
  3. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30, nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Msza św.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30, nowenna do św. Jana z Dukli i Msza św.
  5. W piątek – 14 kwietnia – z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W tym dniu również odwiedzimy chorych – ks. Wikariusz o godz. 7.30, ks. Proboszcz od godz. 11.00.
  6. W związku z tym, że w drugą niedzielę kwietnia wypadła Uroczystość Zmartwychwstania Chrystusa, składka na Fundusz Inwestycyjny Parafii została przesunięta na najbliższą niedzielę miesiąca. Ofiary zostaną przeznaczone na chodnik od ul. Reymonta i plac przy kościele.
  7. W imieniu nas wszystkich składamy serdeczne Bóg zapłać za piękną przed i świąteczną dekorację kościoła s. Robercie, wszystkim panom z parafii zaangażowanym w przygotowaniu liturgii Wielkiego Tygodnia, całej  Liturgicznej Służbie Ołtarza pod przewodnictwem ks. Mariusza i p. organiście Wincentemu za oprawę liturgiczną, siostrze Jonatanie i Dziewczęcej Służbie Maryjnej oraz naszej grupie muzycznej za uświetnienie Triduum Paschalnego i tym wszystkim, którzy brali czynny udział w przygotowaniu Liturgii Świąt Wielkanocnych.
  8. Franciszkanie w Przemyślu zapraszają ze wspólnotą Posłani w Duchu Świętym na Wieczór Uwielbienia pod hasłem „Drogi Wolności”, który odbędzie się w dniu 15.04. 2023, a który rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.30., połączony z modlitwą wstawienniczą.
  9. W przyszłą niedzielę – 16 kwietnia – o odmówienie różańca prosimy różę św. Jana Pawła II. Również w niedzielę zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujących się do 1 Komunii świętej na Mszę św. i spotkanie o godz. 11.00.