XIV Niedziela Zwykła – 04.07.2021 r.

XIV Niedziela Zwykła – 04.07.2021 r.

Ogłoszenia

  1. Od jutra, w dni powszednie Msze św. będą w systemie wakacyjnym tylko wieczorem o godz. 18.00.
  2. W środę wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30, adoracja, nabożeństwo do św. Józefa i Msza św.
  3. W czwartek – 8 lipca – w liturgii obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Jana z Dukli – prezbitera, patrona Archidiecezji i naszej parafii. Msza św. odpustowa w naszym kościele o godz. 18.00 połączona z poświęceniem figury św. Michała Archanioła przez egzorcystę diecezjalnego.
  4. Przyszła niedziela jest drugą miesiąca. Składka przeznaczona jest na potrzeby kościoła. Można również wpłacać u osób nam znanych z poszczególnych rejonów i na koto parafialne. Jak wszystko dobrze pójdzie po 15 sierpnia zaczniemy ocieplanie kościoła od strony wejścia i strony północnej. Więcej szczegółów oraz rozliczenie ze zbiórki podamy w najbliższym czasie, przed rozpoczęciem prac. Już teraz dziękujemy z góry tym wszystkim, którzy włożyli swój wkład materialny i nie tylko w to dzieło wykończania zewnętrznego naszej świątyni. Bóg zapłać.
  5. O odmówienie różańca w przyszłą niedzielę prosimy Różę św. Kingi i św. Anny. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  6. W niedzielę – 11 lipca – w kościele OO. Karmelitów zostanie odprawiona uroczysta Msza św. o godz. 8.30 w 78 rocznicę Zbrodni Wołyńskiej. Bezpośrednio po Eucharystii odbędą się uroczystości przy Grobie Wołyńskim na Cmentarzu Wojskowym. Na uroczystość zaprasza Prezydent Miasta Przemyśla.
  7. Dziękujemy za ufundowanie do naszego kościoła nowej kadzielnicy oraz posadzenie i pielęgnowanie kwiatów przy tablicy ogłoszeń i przy krzyżu. Bóg zapłać.