Parafialny RAJD ROWEROWY z FC Reymonta

7 lipca o godz. 8.00 – Parafialny Rajd Rowerowy na fort artyleryjski Twierdzy Przemyśl – Fort VI „Iwanowa Góra” (obecnie nazywany ”Helicha”).  

Nasza drużyna skorzystała z zaproszenia Pana Ryszarda Wojnara i ks. Mariusza Michalskiego, więc punktualnie o godzinie 8:00 cała gromada stawiła się na zbiórce przy parafialnej kaplicy. Uwierzycie nam albo i nie, ale odkryliśmy niesamowitą rzecz dotyczącą snu:

UWAGA : na wakacjach łatwiej się kładzie spać po północy, niż wstaje o 8 rano

ZARZĄD POSTANOWIŁ NIE PATENTOWAĆ TEGO ODKRYCIA! UPUBLICZNIAMY TO ZA FREE DLA LUDZKOŚCI

Na całe szczęście pogoda dopisała jak i gromada osób, które również postanowiły się spocić z rana. Atmosfera była zacna, zaś tempo nadane w myśl powiedzenia “Jak się człowiek spieszy to się diabeł cieszy”, w końcu był to wyjazd parafialny. O godzinie 10.00 rozpoczął się zaś najbardziej wyczekiwany moment wyjazdu, czyli w skrócie: kiełbasa + chlebek, patyk, ognisko, konsumpcja. Po takim wysiłku każdy z nas czuł się jakby to miała być nasza OSTATNIA WIECZERZA

Po uprzątnięciu naszej “stołówki polowej ” ruszyliśmy w drogę powrotną. Przez całą wycieczkę towarzyszył nam uśmiech na twarzy, zaś ciekawe rozmowy niesamowicie umilały czas! Wróciliśmy do domu około godziny 12.00.

Każdy wyczerpany, ale z chęcią powtórzenia owej przygody. Mamy nadzieję, że za niedługo się powtórzy.

Skład kolarski :

J. Ziemiakowski, M. Urban, M. Trojnar, W. Szkarpecki, Gość 1, Gość 2

Trener przygotowania fizycznego: R. Wojnar

Trener mentalny i duchowy: ks. M. Michalski

Ze sportowymi pozdrowieniami

Zarząd FC Reymonta

PS – Nie wiedzieliśmy, że na nasz ksiądz to “przemyski Ojciec Mateusz”, zaś Pan Rysiu to taki kolarz wyczynowy za co ogromny szacun ludzi FC Reymonta Pozdrawiamy i dziękujemy za zaproszenie.

FC Reymonta