Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 21.11.2021 r.

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

21.11.2021 r.

Ogłoszenia

  1. Za tydzień I Niedziela Adwentu, czasu, który będzie nas przygotowywał do przeżycia Świąt Bożego Narodzenia
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówienie aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, za który można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. Środki z dzisiejszej zbiórki do puszek przeznaczone są na finansowanie działań pomocowych Caritas Polska przy terenach przygranicznych – czyli wsparcie i pomoc osobom cierpiącym z powodu kryzysu migracyjnego po stronie polskiej na granicy z Białorusią.
  4. Zapraszamy na ostatnie w tym miesiącu nabożeństwa wypominkowe – od poniedziałku do soboty. O godz. 17.30 będzie odmawiany różaniec za zmarłych z naszych rodzin. Zachęcamy do wspólnej modlitwy za zmarłych i dusze cierpiące w czyśćcu.
  5. Ubiegła niedziela była drugą miesiąca – składka z niej jest przeznaczona na sprawy inwestycyjne w naszym kościele. Na tacę i do kopert oraz z jednego z rejonów zebrano kwotę 4637 zł. Dziękujemy również anonimowemu ofiarodawcy za złożenie na ten cel 2000 zł. Wszystkim ofiarodawcom jeszcze raz składamy jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.
  6. O odmówienie różańca w następną niedzielę prosimy Różę św. Antoniego i św. Stanisława.

Przypominamy o ścisłym przestrzeganiu zaleceń sanitarnych, a zwłaszcza zakrywaniu ust i nosa oraz dezynfekcji rąk podczas przebywania w Kościele.