I Niedziela Adwentu – 28.11.2021 r.

I Niedziela Adwentu – 28.11.2021 r.

Ogłoszenia

 

  1. Dzisiaj rozpoczęliśmy Adwent. – czas radosnego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie dzieci i młodzież na Msze św. roratnie, które będą odprawiane w naszym kościele w dni powszednie o godz. 6.30 i 18.00.
  2. Od dnia dzisiejszego w zakrystii można składać produkty żywnościowe i środki czystości, które przed świętami zostaną przekazane rodzinom i osobom potrzebującym z naszej parafii. Będzie można również nabyć opłatki na stół wigilijny, z których ofiary będą przeznaczone na ocieplenie drugiej części Kościoła. Można je będzie zabrać dla osób, które z wiadomych powodów nie mogą być w kościele.
  3. W środę o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św.
  4. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu o godz.17.00, spowiedź, nabożeństwo do Najświętszej Krwi Pana Jezusa i Msza roratnia. W tym dniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. W piątek o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, spowiedź, nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Msza roratnia. Od godz. 7.30 odwiedzimy chorych..
  5. Dziękujemy panom Antoniemu i Piotrowi za poświęcony czas i pracę przy nagłośnieniu naszego kościoła, które stało się teraz bardziej wyrazistsze i słyszalne.
  6. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych, a o odmówienie różańca w następną niedzielę prosimy Różę św. Jana Pawła II.
  7. W związku z tym, że w sobotę było bardzo mało osób korzystających z kancelarii parafialnej, będzie zmiana jej funkcjonowania. Od najbliższego tygodnia tj. od 29.11. będzie ona czynna od godz. 17.00 do 17.30 w poniedziałki, wtorki i czwartki

Przypominamy o ścisłym przestrzeganiu zaleceń sanitarnych, a zwłaszcza zakrywaniu ust i nosa oraz dezynfekcji rąk podczas przebywania w Kościele.