II Niedziela Adwentu – 05.12.2021 r.

II Niedziela Adwentu – 05.12.2021 r.

Ogłoszenia

 

  1. Zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie dzieci i młodzież na Msze św. roratnie, które są odprawiane w naszym kościele w dni powszednie o godz. 6.30 i 18.00.
  2. Nadal zakrystii można składać produkty żywnościowe i środki czystości, które przed świętami zostaną przekazane rodzinom i osobom potrzebującym z naszej parafii. Będzie można również nabyć opłatki na stół wigilijny, z których ofiary będą przeznaczone na ocieplenie drugiej części Kościoła. Można je będzie zabrać dla osób, które z wiadomych powodów nie mogą być w kościele. Do nabycia są wigilijne świece Caritas w cenie 7 zł.
  3. W środę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz. 6.30; 12.00 połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu. Wieczorem o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo do św. Józefa i Msza św. roratnia.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu o godz.17.30, adoracja Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo do św. Jana z Dukli i Msza św. roratnia.
  5. W piątek 10 grudnia zapraszam młodzież z klasy 7 i 8 na spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem. Spotkanie rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18.00.
  6. Przypominamy, że od ubiegłego tygodnia kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałki, wtorki i czwartki od godz. 17.00 do 17.30.
  7. O odmówienie różańca w następną niedzielę prosimy Różę św. Jana z Dukli.

Przypominamy o ścisłym przestrzeganiu zaleceń sanitarnych, a zwłaszcza zakrywaniu ust i nosa oraz dezynfekcji rąk podczas przebywania w Kościele.