IV Niedziela Adwentu – 19.12.2021 r.

IV Niedziela Adwentu – 19.12.2021 r.

Ogłoszenia

 

 1. Zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie dzieci i młodzież na ostatnie Msze św. roratnie, które są odprawiane w naszym kościele w dni powszednie o godz. 6.30 i 18.00.
 2. Nadal zakrystii można składać produkty żywnościowe i środki czystości, które przed świętami zostaną przekazane rodzinom i osobom potrzebującym z naszej parafii. Będzie można również nabyć opłatki na stół wigilijny, z których ofiary będą przeznaczone na ocieplenie drugiej części Kościoła. Można je będzie zabrać dla osób, które z wiadomych powodów nie mogą być w kościele.
 3. W środę wieczorem o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo do św. Józefa i Msza św. roratnia.
 4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu o godz.17.30, nabożeństwo do św. Jana z Dukli i Msza św. roratnia.
 5. Przypominamy, że kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałki, wtorki i czwartki od godz. 17.00 do 17.30.
 6. W związku z sytuacją pandemiczną nie będzie spowiedzi dekanalnych. Każda parafia organizuje ją indywidualnie. Spowiedź w naszej parafii będzie codziennie pół godziny przed każdą Mszą św. rano i wieczorem o godz.17.00
 7. W piątek Wigilia Bożego Narodzenia. Pamiętajmy o tradycyjnej jej przeżyciu – odczytaniu Fragmentu Pisma św., wspólnej modlitwie i podzieleniu się opłatkiem. Msza św. Jest o godz. 7.00, a wieczorem zapraszamy o godz. 22.00 na Pasterkę.
 8. W sobotę Uroczystość Bożego Narodzenia, a w niedzielę święto św. Rodziny. Msze św. o godz. 8.00; 9.30;11.00 i 12.30. Mszy św. wieczorem w tych dniach nie będzie. W poniedziałek 27.12 św. Jana Ewangelisty. Na Mszach poświęcenie wina.
 9. W ubiegłą niedziele na ocieplenie kościoła zebrano kwotę 3796 zł. Wszystkim ofiarodawcą z poszczególnych rejonów, indywidualnym i z kościoła składamy serdeczne Bóg zapłać
 10. W tym roku również nie będzie tradycyjnej kolędy. Będzie ona wyglądać jak w tamtym roku, czyli o godz. 18.00 Msza św. w ich intencji rodzin z danego rejonu i wspólne modlitwy. Rozpiska kolędowa będzie podana w najbliższą niedzielę.
 11. O odmówienie różańca w następną niedzielę prosimy Różę Matki Bożej Niepokalanie Poczętej.

Przypominamy o ścisłym przestrzeganiu zaleceń sanitarnych, a zwłaszcza zakrywaniu ust i nosa oraz dezynfekcji rąk podczas przebywania w Kościele.